UkrainianEnglish

Відділення

Державні закупівлі

Контакти

1 2 3 4

 

 

Презентовано звіт за результатами роботи Інституту геологічних наук у 2019 р.

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу (09.12.2019 р.)

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геоекології та пошукових досліджень (03.12.2019 р.)


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі літології (08.11.2019 р.)


4 жовтня 2019 року в смт. Хорошів, Житомирської області на базі Державної установи «Музей коштовного і декоративного каміння» Міністерства фінансів України відбулася VIII науково-практична конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»

 

АНОНС. 4 жовтня 2019 року в м.Хорошів (Житомирська область) відбудеться VIII Науково-практична конференція "Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання"

 

ОГОЛОШЕННЯ. 25 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться громадське обговорення роботи, що бере участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки: "Глибинна будова літосфери та сейсмічна небезпека території України"

 

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі геології нафти та газу (29.08.2019 р.)

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології, оголошеного 23.05.2019 р.

 

АНОНС. 2–5 вересня 2019 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться ІІІ наукова міжнародна конференція конференція «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи», присвячена до 85-річчя від дня народження А.Я.Радзивілла.

 

Знайомство з Іллінецьким кратером – структурою, що відображає геологічні події планетарного масштабу


Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника у відділі літології (23.05.2019 р.)


ВІДБУЛАСЬ VIІI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»

 

Проект ImProDiReTстратегія зниження ризиків прояву небезпечних геологічних процесів у Закарпатті

 

Результати конкурсу на замiщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень, оголошеного 03.01.2019 р.


В Інституті геологічних наук НАН України відбулося спільне засідання Міжвідомчої науково-методичної ради «Геологічні проблеми ізоляції радіоактивних та інших небезпечних відходів у надрах» та експертної місії Міжнародної агенції з атомної енергії


Повідомлення про ХХХIX сесію Палеонтологічного товариства НАН України «Палеонтологічні дослідження Доно-Дніпровського прогину», що відбудеться 14-16 травня 2019 р.

Інститут геологічних наук оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень (04.01.2019 р.)

Презентовано звіт за результатами роботи Інституту геологічних наук у 2018 р.

 

Результати конкурсу на замiщення вакантних посад старшого наукового співробітника у відділах: стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів (1 посада), геології та геоекології Антарктиди (2 посади) та у лабораторії фізичних методів досліджень (1 посада), оголошеного 29.11.2018 р.


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад старшого наукового співробітника у відділах: стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (1 посада), стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів (1 посада), геології та геоекології Антарктиди (2 посади) та у лабораторії фізичних методів досліджень (1 посада) (29.11.2018)

 

В рамках проведення першого Форуму регіонів Білорусі та України відбулася науково-практична конференція «Перспективні напрями і механізми розвитку співробітництва в області науки і технологій»

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового співробітника у відділі геоекології і пошукових досліджень (29.10.2018 р.)

 

Відбулася VII Науково-практична конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»


Відбулася конференція «Сучасні проблеми літології осадових басейнів України та суміжних територій», присвячена 100-річчю Національної академії наук України


ОГОЛОШЕННЯ. 24 вересня 2018 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться громадське обговорення роботи, що бере участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки: "Глибинна будова літосфери та сейсмічна небезпека території України"

 

АНОНС. 24–26 вересня 2018 року в Інституті геологічних наук НАН України відбудеться конференція «Проблеми літології осадових басейнів України та суміжних територій», приурочена до 100-річчя Національної академії наук України.

 

04.06.2018 в Інституті геологічних наук Національної Академії наук України відбулось засідання Установчих зборів Міжвідомчої науково-методичної ради «Геологічні проблеми ізоляції радіоактивних та інших небезпечних відходів у надрах».

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади провідного наукового співробітника у відділі інженерної геології (07.06.2018 р.)


23 лютого 2018 р. відбулась друга науково-практична конференція, присвячена першовідкривачу Пержанського берилієвого родовища Леоніду Галецькому


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад головного геолога у відділі сучасного морського седиментогенезу та молодшого наукового співробітника у лабораторії фізичних методів досліджень (25.01.2018 р.)

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад наукового спiвробiтника в лабораторії фізичних методів досліджень, молодшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу, молодшого наукового співробітника в відділі геоекології і пошукових досліджень (16.11.2017 р.)


Академіка НАН України П.Ф.Гожика обрано директором Інституту геологічних наук НАН України - такі підсумки виборів, що відбулися в Інституті 16 листопада 2017 р.

 

16 листопада 2017 р. відбудуться вибори директора Інституту геологічних наук


В Інституті геологічних наук 9.11.2017 відбувся семінар «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця»

 

Відбулась VII Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «ІДЕЇ ТА НОВАЦІЇ В СИСТЕМІ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ»


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад наукового спiвробiтника у вiддiлі літології, старшого наукового співробітника у відділі геології корисних копалин, молодшого наукового співробітника у відділі геоекології та пошукових досліджень (02.11.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантних посад  завідуючих відділів стратиграфії і палеонтології кайнозойських відкладів, стратиграфії і палеонтології мезозойських відкладів, стратиграфії і палеонтології палеозойських відкладів (02.11.2017 р.)


9 листопада 2017 р. о 10:30 в Конференц-залі Інституту геологічних наук відбудеться семінар «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця»


Колектив Інституту геологічних наук НАН України щиро вітає директора Інституту академіка Петра Феодосійовича Гожика із 80-ти річчям.


19 вересня 2017 року у Великому конференц-залі НАН України в Києві відбувся міжнародний науковий симпозіум «Сучасні підходи до геологічного захоронення радіоактивних відходів і відпрацьованого ядерного палива» («Up-to-date approaches to the geological disposal of radioactive waste and spent nuclear fuel»).


УВАГА! Оголошено конкурс на заміщення посади директора Інституту геологічних наук НАН України


6–8 вересня 2017 року в Інституті геологічних наук НАН України пройшла ІІ Міжнародна наукова конференція «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи»


12 липня 2017 року у приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» відбулося розширене засідання Науково-технічної ради, на якому розглянуто питання ефективності застосування новітніх технологій при проведенні геологорозвідувальних робіт (сейсморозвідка за технологією 3D, гравірозвідка, магніторозвідка, електророзвідка, геохімічні дослідження, радіо-тепловізорна технологія тощо). Науковий співробітник Інституту геологічних наук Віктор Дубосарський представив доповідь «Впровадження новітньої технології СТАГД – ефективний напрямок прогнозу покладів нафти і газу на суші та морських акваторіях». Презентаційна частина доповіді доступна за посиланням.

 

Вченими Інституту встановлено нову імпактну структуру на території України – Кам'янецький кратер


Про результати досліджень мінерально-сировинних ресурсів України читайте у матеріалі "Надра України як фундамент національноїх безпеки"

 

Вперше обрано Науковий комітет з питань науки і технологій. Галузь наук про Землю в Комітеті буде представляти один із провідних вчених світового рівня, старший науковий співробітник Інституту, доктор геологічних наук Олександр Борисович Климчук


В рамках проведення XI Фестивалю науки в Україні 17 травня 2017 року в Інституті геологічних наук НАН України відбулася зустріч із відомим французьким геологом професором Абдерраззаком Ель Албані із університету міста Пуатьє, Франція

 

Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади завідуючого відділу геології корисних копалин (11.04.2017 р.)

 

Пішов із життя славетний український геолог, вчений із світовим ім’ям, завідувач відділу геології корисних копалин Інституту Галецький Леонід Станіславович. Про непересічну долю вченого читайте у матеріалі Інституту


Науковці Інституту про техногенні впливи на історичні ареали значних та надзначних міст України - підсумки досліджень за період 2012-2016 рр. під керівництвом докт. техн. наук, професора М.Г.Демчишина


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі літології (21.02.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади старшого наукового спiвробiтника у вiддiлі геології корисних копалин (07.02.2017 р.)


Iнститут геологiчних наук оголошує конкурс на замiщення вакантної посади молодшого наукового спiвробiтника у вiддiлі геоекології та пошукових досліджень

1 2 3 4