UkrainianEnglish

Відділення

Державні закупівлі

Контакти

23.09.2021

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції та ювілейної ХL сесії Українського палеонтологічного товариства НАН України «Еволюція органічного світу як основа стратиграфії і кореляції фанерозойських відкладів України», присвячених пам’яті академіка НАН України П.Ф. Гожика, що відбудуться 10-12 листопада 2021 р. в Інституті геологічних наук НАН України, м. Київ.

 

Завантажити Перше нформаційне повідомлення

Завантажити Друге інформаційне повідомлення

Завантажити Програму заходу

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

- Українське палеонтологічне товариства НАН України;

- Інститут геологічних наук НАН України;

- ГО «Спілка геологів України»;

- ТОВ «ГЕО Хаб».

 

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

- Внесок академіка НАН України П.Ф. Гожика в палеонтологію і стратиграфію та розбудову Українського палеонтологічного товариства НАН України;

- Еволюція органічного світу фанерозою України;

- Палеонтологічні та біостратиграфічні дослідження України;

- Біорізноманіття викопних організмів, палеоекологія та палеогеографія України;

- Тематика конференції та сесії не обмежується заявленою назвою, приймаються матеріали досліджень палеонтолого- стратиграфічного спрямування різних регіонів України та поза її межами.


ВАЖЛИВІ ДАТИ:

до 01 жовтня 2021 р. - приймаються заявки (за формою) матеріали (вимоги дивіться у інформаційному повідомлені) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (В.Ю. Очаковським)

10 листопада 2021 р. - початок роботи Конференції.


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Оргвнесок у розмірі 100 грн. слід надсилати на банківську картку Райффайзен Банк Аваль 4149 5100 9520 9450 на ім’я вченого секретаря та секретаря редколегії Українського палеонтологічного товариства НАН України Очаковського В.Ю., обовʼязково з приміткою «Оргвнесок» та прізвищем відправника. Копію документа про сплату слід надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Від одного автора може бути прийнято лише два повідомлення – особисте та одне у співавторстві! Оплата проживання, харчування та ін. до організаційного внеску не входить.

Форми участі: очна (усна) та заочна (стендова).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

За додатковою інформацією або у випадку виникнення питань просимо звертатися до Очаковського Володимира Юрійовича (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )