Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Новини

 Інтерв’ю з вченим секретарем ІГН НАНУ Русланом Гаврилюком

 

Інтерв’ю з вченим секретарем Інституту геологічних наук НАН України кандидатом геологічних наук Русланом Гаврилюком

Cтипендія імені Б.Є.Патона для молодих вчених НАН України

17 квітня 2024 року, на засіданні Президії НАН України, старший науковий співробітник відділу геоекології та пошукових досліджень Інституту геологічних наук, кандидат геологічних наук Кирило Стародубець був нагороджений дипломом стипендіата імені академіка НАН України Б.Є. Патона для молодих вчених НАН України за 2023 рік.

Вчена Рада 18 квітня 2024

18 квітня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (67 співробітників та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Вакансія 11.04.2024

Конкурс на заміщення вакантних посад провідного наукового співробітника у відділі літології та у лабораторії фізичних методів досліджень

Вчена Рада 11 квітня 2024

11 квітня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (62 співробітники та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Пам'яті Богилло Володимира Йосиповича

З глибоким сумом сповіщаємо, що 8 квітня 2024 р. після важкої хвороби пішов із життя БОГИЛЛО Володимир Йосипович 

Вчена Рада 4 квітня 2024

4 квітня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (52 співробітники та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.

Інтерв’ю з Р. Гаврилюком про історію спорудження гідроелектростанцій в Україні

Інтерв’ю  про історію спорудження гідроелектростанцій в Україні у програмі «Модуль знань»...

Вакансія 29.03.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника у відділі сучасного морського седиментогенезу (на умовах строкового трудового договору, терміном до 31.12.2025)

Вчена Рада 21 березня 2024

21 березня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (54 співробітники та гостя) онлайн та у конференц-залі Інституту.