Інститут геологічних наук Національної академії наук України

Вчена Рада ІГН 18.05.2023

18 травня відбулось засідання вченої ради ІГН НАН України у змішаному форматі (65 співробітників та гостей) онлайн та у конференц-залі Інституту.

У день святкування Дня вишиванки Порядок денний засідання був змістовним та насиченим.

Нехай рідна земля захищає нас, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення!

 

1. Затвердження запиту на нову тему. Відділ геології та геоекології Антарктиди. Доповідачі к.геол.н. К.Ю. Ткаченко, д.геол.н. О.В. Митрохин Тема: «Дослідження речовинного складу та будови літосфери, гетерогенної хімії атмосфери та кріосфери західної частини Антарктичного півострова», (2024-2027).

2. Звіти за програмою академічної мобільності. Доповідачі:

- д.геол.н. Т.І. Немировська. Місце перебування - Музей природи (м. Берлін, Німеччина).

Тема доповіді: «Конодонти намюру (карбон) Рейнських Сланцьових Гір, Німеччина» Повний звіт-презентація.

- д.геол.н. Н.І. Дикань Місце перебування - Institut für Geowissenschaften, Friedrich-Schiller-Universität, Jena, German. Повний звіт-презентація.

- к.геол.н. Л.І. Петренко. Місце перебування - Швейцарська федеральна вища технічна школа  Відділення систем наук про довколишне середовище (м. Цюрих, Швейцарія).

Тема доповіді: «Оцінка підземного стоку річкових басейнів Росі, Гнилого Тікичу та Росави»

- к.геол.н. С.П. Василенко. Місце перебування - Варшавський Університет, Польща.

Тема доповіді: «Науково-дидактичне стажування снс С.П. Василенко у Варшавському університеті, Польща. (20.01.2023 - 19.04.2023 рр.)» Повний звіт-презентація.

Секретар Вченої ради Інституту